Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

vegasvegasVEGAS UB V2

Wątek zamknięty 
    Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    sam sie dupisz grajac na czitach Wink
    (19-Lut-2020,22:22)LakiLuk napisał(a): sam sie dupisz grajac na czitach Wink

i po co piszesz takie posty? odniesiesz się do tego co napisałem i przyznasz się do błędu czy dalej kozaka nieomylnego będziesz grał?
    Hehehe nie bądź śmieszny bo po 1 nie uważam się za takiego, wrecz przeciwnie. Po2 rzniesz glupa mowiac ze nie jesteś odjebany. Po3 ten temat zgodnie z regulaminem od 18 powinien być zamknietySmile
    Był zamknięty tylko na prośbę gracza został otwarty
    (19-Lut-2020,23:04)LakiLuk napisał(a): Hehehe nie bądź śmieszny bo po 1 nie uważam się za takiego, wrecz przeciwnie. Po2 rzniesz glupa mowiac ze nie jesteś odjebany. Po3 ten temat zgodnie z regulaminem od 18 powinien być zamknietySmile
    tak wiem, że się spóźniłem ale wcześniej nie miałem dostępu do pc i tak jak napisałem wcześniej że najbardziej zależy mi na tym żebyś się odniósł do swojego błędu bo widzę że już się wykręcasz
    pokarz mi swoje towary Smile
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    Jak to ten odpal Archibal to nawed szkoda prondu na ogladanie demka ....
    Pomogłem? Przyznaj punkt REPUTACJI! Dziena Wink KLIKNIJ I DODAJ PUNKT 
    (19-Lut-2020,23:41)Koniu napisał(a): Jak to ten odpal Archibal to nawed szkoda prondu na ogladanie demka ....

twój admin jest uprzedzony, gada jakieś plotki a wy łykacie jak pelikany, jak by było tak jak on pisze to dawno by się odniósł do tego co napisałem i sprawa była by zamknięta ale wie że popełnił błąd i wyszukuje brudy nie mające nic wspólnego z prawdą żeby się wykręcić, jeszcze raz zachęcam do obejrzenia demka i czekam na ub
    ub nie będzie , to jest moja ocena co do demka

27580 - widzimy że gracz rzuca flesha który , odbija się od ściany więc moim zdaniem powinien mieć częściowo mleko .

40000 - lecisz z góry ze schodów na respa , gdzie za chwilę celujesz bronią w górę na gracza , ale nie udało ci się go zabić

48100 - zabijasz gracza , ale nie udało ci się zabić drugiego .

71690 - gracz rzuca flesha po czym lecisz za skrzynkę , a za chwilę wybiegasz i zabijasz przeciwnika .

85885 - zaczołeś strzelać w skrzynkę zanim gracz wyjdzie , bo miałeś pewność że go zabijesz .

89120 - do gracza szedł na shifcie po cichu bo wiedziałeś że tam znajduje się przeciwnik , bo gdybyś Ty wydał jakiś dźwięk to już był byś zabity .

105700 - tutaj strzelasz do przeciwnika przez ścianę .

104430 - tutaj mamy taką akcje widzisz już że za skrzynką znajduje się Dragon rzucasz mu flesha , po czym on tak samo ci rzucił flesha i gdzie go miałeś skoro zabiłeś go kosą ?
    Dobra bo widze ze trzeba zakonczyc ta błazenadę. Pofatygowalem sie i ogladnalem demko i wysatrcza mi dwie akcje zeby stwierdzic ze jestes odjebany. I prosze cie skoncz pierdolic i rozpisywac demko bo dla doswiadczonych robisz z siebie błazna. Zamiast przyjac na klate i przyznac sie to jeszcze podnosisz cisnienie. Zatem ode mnie masz bana na serwerze jak i na forum. Rowniez przestrzegam pozostalych osobnikow odpalonych ktorzy mysla ze dopoki graja odpaleni i nikt ich nie wyczail to predzej czy pozniej dosiegnie was reka sprawiedliwosci. Mam nadzieje ze wezmiesz to sobie do serca i w przyszlosci czy to na naszej czy tez innych serwerowniach bedziesz gral czysto.
    Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości
    Skocz do:

Menu