Witaj, Odwiedzający!
Prosimy Zarejestruj się, lub Zaloguj
aby korzystać w pełni z naszego forum!
  • Nie pamiętam hasła
  • Darmowy vip dla kobiet Sprawdź
    TOP 5 w rankingu Sprawdź
    Kup Range VIP Sprawdź
    [FFA]Ciemna Strona
    145.239.25.236:27015
    [DD2]Ciemna Strona
    54.38.202.0:27015
    [Zombie Mod] Ciemna Strona
    51.83.215.39:27015
    [MIXY/SPARY] Ciemna Strona
    145.239.239.243:27015
    [4MAPS][PL-TR128-SKINY]
    145.239.237.70:27190
    Ciemna Strona TS3
    51.75.43.30:10002
    ✔✔✔✔ WAŻNY KOMUNIKAT ✔✔✔✔
    Kliknij w obrazek i oddaj głos na nasz serwer, zapewniając mu natychmiastowe punkty! Każdy głos sie liczy.

matrix.swematrix.swePolska Mapa Graczy - Ciemna Strona

Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Witajcie. To jest Mapa Polski, a nie zarażonych wirusem Smile

[Obrazek: mapa_graczy.jpg]

Chciałbym zaprosić Graczy Ciemnej Strony do udziału w Projekcie tworzenia Polskiej Mapy Graczy CS Source. Projekt zapoczątkowany pierwotnie na SourceCS.pl rozszerzyłem o kolejne serwerownie, teraz trafiłem także do Was. Nie jest to żadna forma reklamy "konkurencji" a jedynie stworzenia czegoś wspólnie i tak to proszę traktować.

Na dzień startu Mapy na Waszej serwerowni widzicie naniesionych już graczy SourceCS.pl oraz BlackWaters

Legenda Mapy:

Kolor różowy - Kobiety
    Kolor zielony - Administratorzy
    Kolor bordowy - Gracze serwerów
    Kolor czerwony - Właściciele / HeadAdministratorzy

Jeżeli adminka jest kobietą - wyświetlana jest w kolorze kobiecym.

Mapa została utworzona po to, aby ułatwić komunikację między nami, a kto wie .. może i przyszłe wspólne imprezowanie.
    Postanowiłem stworzyć Polską Mapę Graczy naszej społeczności, na której zaznaczać będę orientacyjne położenie graczy (ich miejscowość zamieszkania).

Będzie to dotyczyło oczywiście tych, którzy sami w komentarzu poniżej wpiszą:
    1. Miasto zamieszkania
    2. Województwo

Docelowo mapa ta może okazać się pomocna, gdy nagle zdacie sobie sprawę że mieszkacie blisko siebie, może wypadnie jakaś wspólna impreza, spotkanie, wyjazd.. kto wie.

1. Jeśli ktoś z Was aktualnie mieszka na Wyspach lub w innym kraju - podajcie miejscowość rodzinną w Polsce, zawsze tam przecież wpadacie na urlop Smile
    2. Jeśli ktoś z Was nie chce publicznie podawać swojej miejscowości - można przesłać do mnie info na pw, jego pozycję naniosą na mapę, będzie ona tylko orientacyjna.

Potraktujcie to jako zabawę i zapraszam do komentowania.

Uwaga! Przy wejściu do tematu polecam odświeżyć stronę poprzez Ctrl + F5 kilka razy, obraz mapy dość dużo waży i nie zawsze od razu załaduje się jego odświeżona wersja.

Mapę aktualizuję Ja osobiście, przynajmniej kilka razy dziennie i na chwilę obecną naniesieni są na nią gracze serwerowni: SourceCS.pl oraz BlackWaters.pl.
    Po każdej aktualizacji będę kolejnym postem informował jakich nowych graczy dopiąłem na mapie.

Proponuję aby administracja dała przykład i pierwsza wzięła udział w zgłoszeniach.

Zapraszam do zabawy
    Odpowiedz
    Podlasie Białystok

Dodano
    Odpowiedz
    1. Miasto zamieszkania: Kraśnik Fabryczny (Fabel)
    2. Województwo: Lubelskie
    3 .Ogulnie zamieszkuje w :Germany

pozdrawiam i zapraszam do zabawy

Dodano
    Odpowiedz
    Gościm / Lubuskie

Dodano
    Odpowiedz
    Barlinek Zachodniopomorskie

Grand mamy tylko 42 km możemy się spotkać w Strzelcach lub Gorzowie Big Grin

Dodano
    Odpowiedz
    E no kuzwa blisko
    Odpowiedz
    Prawie jak sasiady
    Odpowiedz
    Big Grin Tongue Wink dokladnie
    Odpowiedz
    Szczecin zachodniopomorskie
    JstemJ juz dopisany, ale mozna zmienić nazweBig Grin

Dodano
    Odpowiedz